

206 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
BALKA 36W — професійний світлодіодний світильник, призначений для освітлення адміністративних, складських та виробничих приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, АЗС та інших місць, де потрібне якісне освітлення без відблисків і мерехтінь.
|
Простий в монтажі (кріпиться саморізами на залізні дужки); |
|
|
Має високі показники світлового потоку, |
|
|
Миттєво вмикається, надійно працює при частому вмиканні/вимиканні; |
|
|
Відсутнє мерехтіння, ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання; |
|
Дозволяє заощадити до 50 % електроенергії в порівнянні із звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2*36); |
|
|
Витримує короткочасні перепади напруги; |
|
|
Має тривалий термін експлуатації: 30 000 годин; |
|
|
Не вимагає спеціальної утилізації, оскільки не містить важких металів і ртуті. |
| виробник | AVT |
| робоча напруга | 230 V / 50 hz |
| потужність | 36W |
| тип світлодіодів | 100LED 5730SMD |
| світловий потік | 2800 Lm |
| колірна температура | 4000К |
| матеріал корпусу | алюміній, полікарбонат |
| ступінь захисту | IP20 |
| розміри | 1200Х60Х22 мм |
| термін служби | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує даний світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
У продажу також є інші види лінійних світильників:
https://svetotechnika.com.ua/g85090961-linejnye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 36 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 6 см |
| Основні | |
| Кількість світлодіодів | 44 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Термін служби | 30000 час |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4500 |