



2 070 ₴
Показати оптові ціниНастінний світлодіодний світильник оригінальний, практичний і функціональний прилад для створення неповторної атмосфери у вашій квартирі та будинку.
Настінний світильник обладнаний вбудованим блоком живлення й споживає всього 10 Вт енергії за живлення від мережі 220 В.
Його довгі світлові лінії створюють витончений неповторний візуальний ефект.
Довжина світильника 80 см
Встановлюється на стіну за допомогою класичного накладного кріплення в комплекті.
Світильник настінний світлодіодний має лінійний розсіювач, що перетворює зовнішню світлову площу з точкової на довгу та велику.
Світильник має рухомий механізм, що дає змогу не тільки встановити бра у вертикальному або горизонтальному положенні, але й повертати корпус під потрібним кутом, створюючи акцентне або фонове освітлення залежно від потреб.
Він стане окрасою великого різновиду, і типів кімнат як комерційних і приватних будівель.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Світильник настінний бра на стіну — інноваційне рішення для людей, які цінують комфорт і багатофункціональність.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Відступ від стіни | 7см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Матеріал розсіювача | пластик | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 5 см | |
| Тип кріплення |
монтажна планка |
|
| Потужність лампи | 10Вт | |
| Вага | 0,8кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Довжина: | 80см | |
| Ширина | 7см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 70 мм |