








1 899 ₴
Показати оптові ціниНастінний світильник металева латунна основа якої прикрашений скляними сферичними плафоном білого матового кольору освіжний дизайн своєю оригінальністю.
Як джерело світла використовуються світлодіодні лампи с цоколем E27. Витончений стиль бра надає свіжість і розбавить інтер'єр кімнати світлими тонами.
Светильник универсален практичен и функционален як основного джерела світла та додаткового інтер'єрного стильного акценту в інтер'єрі.
Довжина бра 30 см.
Білий куля — це ідеальне поєднання естетики та практичності, яке задовольнить навіть найвимогливіших покупців.
Опис товару
| Довжина: | 30см | |
| Ширина | 15см | |
| Колір плафона | білий | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Відступ від стіни | 20см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Розмір плафона | 15см | |
| Цоколь | E27 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0.8кг |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |