





2 250 ₴
Показати оптові ціниСтильний і функціональний настінний світильник-бра з регульованим спотом і нижньою підсвіткою в корпусі чорного кольору має компактний та елегантний вигляд і забезпечує комфортне освітлення в різних інтер'єрних ситуаціях.
Світильник обладнаний роздільними вимикачами джерел світла, що дає змогу окремо вмикати спот і підсвітку, розширюючи сферу його застосування.
Модель чудово підійде для спальні, дитячої кімнати, вітальні.
Загальна довжина світильника 36 см.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | чорний | |
| Матеріал розсіювача | акрил | |
| Відступ від стіни | от 14см | |
| Розмір стельової основи | 28х4,5х4см | |
| Розмір плафона | 8х2,5 см | |
| Джерело світла | Led | |
| Потужність | 7,4 Вт | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Наявність вимикача на корпусі | да | |
| Кількість ламп | 2 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 27 см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,9 кг | |
| Ширина | 12 см | |
| Довжина: | 36 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 7.4 Вт/год |
| Потужність лампи | 7.4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 120 мм |