




1 375 ₴
Показати оптові ціниФункціональний настінний світильник-бра з поворотним спотом чорного кольору має компактний і ефектний вигляд виготовлений у сучасному мінімалістському стилі у модному поєднанні з круглим основою білого кольору.
Загальна довжина світильника 14 см.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | білий | |
| Колір плафона | чорний | |
| Відступ від стіни | 12 см | |
| Розмір стельової основи | 8х6см | |
| Розмір плафона | 13,5х3см | |
| Цоколь | Led | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см | |
| Потужність | 3Вт | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,4кг | |
| Ширина | 9см | |
| Довжина: | 14 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 3 Вт/год |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |