






5 850 ₴
Підвісні люстри в стилі "лофт" - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Люстра виготовлена з металу, оснащена десятьма скляними плафонами під патрон G9.
Залежно від потужності вставлених ламп може освітити приміщення від 18 до 25 кв.
| загальна висота люстри | 33 см |
| діаметр стельового кріплення | 44 см |
| діаметр плафона | 12 см |
| тип цоколя | G9 |
| матеріал корпусу | метал кольору золото |
| матеріал плафону | скло матове |
| тип кріплення | монтажна планка |
| робоча напруга | 230V |
| лампочки у комплекті | немає |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
світлодіодні лампи для цієї люстри: https://svetotechnika.com.ua/g85540154-lampyferong9
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-lyustry-podvesy
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 см |
| Діаметр | 44 см |