

945 ₴
Настільна світлодіодна лампа ETRON Desk Lamp drop має яскраве приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації та високий індекс кольоропередавання (Ra>80). Такий світловий режим найбільш оптимальний для очей, тому її можна використовувати для навчання, роботи за комп'ютером, вишивання, читання, а також як додаткову підсвітку або нічник.
Схвалено організацією Офтальомологів України.
Завдяки стильному дизайну підійде як для офісного, так і для домашнього інтер'єру.
Гнучка конструкція дає змогу регулювати висоту лампи та напрямок світла (вгору, вниз, убік).
Сенсорний вимикач на корпусі дає змогу регулювати яскравість світіння.
Переваги настільної світлодіодної лампи ETRON
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40%, порівнюючи з енергоощадними лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Лампа виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує її міцність і довговічність, порівнюючи з дешевшими аналогами. |
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент:https:/svetotechnika.com.ua/688456346-svetiodnye-nastolnye-lampy
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Etron |
| Країна виробник | Китай |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 155 мм |