







1 681 ₴
Показати оптові ціниСвітильник настінний світлодіодний, бра — стиль, функціональність і комфорт в одному приладі.
Цей сучасний світлодіодний світильник поєднує в собі два незалежні джерела світла, даючи змогу легко змінювати атмосферу в кімнаті. Кільцева лампа з акриловим розсіювачем забезпечує м'яке розсіяне освітлення, що створює затишні умови для відпочинку, а поворотний спот із точною спрямованою підсвіткою ідеально підходить для роботи, читання, манікюру або занять спортом.
У доповненні у конструкції є роз'єм Type-C (1А) для заряджання пристроїв.
Основа виготовлена з металу в чорному кольорі.
Живлення здійснюється від мережі змінного струму з напругою 230 В.
Увімкнення і вимкнення здійснюється двома незалежними вимикачами для кожного джерела. Монтаж легкий і зручний.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний | |
| Колір плафона | чорний | |
| Відступ від стіни | 8 см | |
| Наявність вимикача на корпусі | да(2шт) | |
| Розмір стельової основи | 3,5х30см | |
| Роз'єм для заряджання | Type-C (1А) | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Розмір плафона |
|
|
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 29 см | |
| Тип кріплення |
монтажна планка |
|
| Потужність | 8 Вт (спот — 3 Вт, основа — 5 Вт) | |
| Вага | 0,6кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Довжина: | 30см | |
| Ширина | 3см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 8 Вт |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Циліндр, Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 3 см |