



110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Переваги:
! Світильник виконаний з прозорого,гранованого, відполірованого скло-пластику.
! Стопорне підставу світильника зроблено з металевого сплаву з титановим гальванічним напиленням. Стопорне кільце міцно тримає LED лампу. За стопорному основи світильника встановлений світлодіодний модуль з LED драйвером( на самоклейці). Кількість світлодіодів-15 шт. При бажанні його можна зняти або замінити на інший.
! Із зворотного боку світильника приклеєна підкладка, яка надає світильника скляний ефект. Для монтажу світильника підходить фреза 55-60-65 мм.
! Гарний візерунок на стелі ( особливо на натяжній глянці).
! Можливість підключення через одинарний вимикач-дає гарне поєднання підсвічування і основного світіння Led лампи, що дозволяє створити розсіює декоративний або основне світло на стелі у Вашому приміщенні.
Вимикачі і розетки можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7242464-rozetki-vyklyuchateli-carmen
! Для подвійного вимикача возможена додаткова комплектація світильника радіо пультом. Це робить використання світильника більш зручним.
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
! Можливість підключення для подвійного вимикача: окремо включати підсвічування, окремо Led лампу або всі разом.
! У світильник встановлюють змінне світлодіодну лампу під патрон G 5.3 тип лампи-MR 16 різної потужності, від 4 Вт до 10 Вт, що дозволяє її міняти по закінченню терміну служби.
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:
Всі види ламп можна переглянути перейшовши за посиланням
https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
! Легкість і простота монтажу, надійні пружини і невелику вагу світильника, який виготовлений з акрилового скла.
! Підходить для всіх видів стель: НАТЯЖНА, ГІПС, ПЛАСТИК і пр...
! Цей світильник можна монтувати у вітальню, дитячу, кухню, спальню і т. д.....
Аналогічні товари: https://svetotechnika.com.ua/g6260423-tochechnye-svetilniki
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Специальные предложения Предлагаем лучшие условия работы для оптовиков, делаем скидки для постоянных клиентов. |
![]() |
Профессиональный сервис Всегда исчерпывающе отвечаем на все возникшие вопросы и даем рекомендации по выбору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Алюміній |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Вбудовуваний розмір мм. | 56 |
| Гарантія роках | 1 |
| Кількість світлодіодів | 15 |
| Комплектація | Без лампи |
| Потужність світлодіодів в W | 3 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Колірна температура світлодіодів | 4000 До |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 99 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 97*20 |