



148 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
LNV чорний хром точковий вбудовується алюминивый світильник
Встановлюється в монтажний отвір підвісної стелі за допомогою пружинних лапок.
Алюмінієвий світильник ідеально підійде для оформлення сучасних, стриманих інтер'єрів, виконаних в стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Такі світильники ідеально будуть виглядати не тільки в інтер'єрах житлових приміщень, але і в приміщеннях кафе, ресторанів, готелів і т. д.
Можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і для створення світлових акцентів у певних ділянках приміщення або на окремих предметах інтер'єру.
Дизайн. Конструкція складається з основи і декоративного кільця, яке надає дизайну світильника обсяг. Залежно від моделі, колір основи і колір кільця можуть збігатися або відрізнятися.
Варіанти монтажу. Світильники можна встановлювати, як з кільцем, так і без нього.
Лампа в комплект не входить і підбирається індивідуально в залежності від вимог до сили освітленості приміщення
|
Основні |
|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Галогенна,світлодіодна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Колір | чорний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
|
Габаритні розміри |
|
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Вбудовуваний розмір | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип | точковий |
| Комплектація | без лампочок |
| Форма | кругла |
| Вологозахист | IP20 |
| Харчування | мережне |
| Монтаж | врізний |
Підключення лампи проводиться до джерела живлення, який відповідає технічним характеристикам вставляється лампи (12V, 230V)
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші подібні вбудовані світильники:https://svetotechnika.com.ua/g18183340-tochechnye-svetilniki-feron
До цього світильника підходять світлодіодні лампи:https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Замовити Светильник LNV чорний хром точковий вбудовується алюмінію світильник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір | Чорний |
| Вбудовуваний розмір мм. | 40 |
| Комплектація | Без лампи |
| Тип лампи | JCD9 |
| Тип світильника | MR-16 |
| Колір кристала | Прозорий |
| Колір основи | Прозорий |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга мережі | 230 |
| Розмір в мм | 90*70 |