

360 ₴
Показати оптові ціниНастінний світильник на сонячних батареях 5 W з датчиком руху (час спрацьовування 25-30с.), живиться від безплатної сонячної енергії — прекрасна підсвітка для двору, саду, сходів воріт, каліток, ґанку, прибудинкової території, стін. Акумулятор 3.7V 2400 mAh
Переваги
- безплатне джерело світла
- просте встановлення, що не потребує електропроводки
- датчик руху для увімкнення та вимкнення світла
Датчик руху має 4 режими. Перемикних кнопкою перемикачем.
1. Яскраве світло вмикається у разі виявлення руху в радіусі 3 метри. Якщо немає руху, світло гасне через 15 сек.
2. Тьмяне світло, у разі виявлення руху вмикається яскраве світло. За припиненням руху через 15 секунд яскраве світло гасне та знову вмикається тьмяне світло
3. З настанням темряви вмикається і закінченням темряви вимикається.
4. Світне вимкнення.
| Бренд | Lemanso |
| Тип освітлення | стаціонарне |
| Світлова температура | 6500K |
| Потужність | 5W |
| Світловий потік | 170Lm |
| Тип живлення | Сонячна батарея, акумулятор |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Джерело світла | COB матриця |
| Датчик руху | Да |
| Розмір | 96х48х124мм |
Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця COB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип світлодіодів | COB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 124 см |
| Довжина | 96 см |
| Ширина | 48 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Характеристики випромінювання | |
| Колірна температура До | 6500 |