








2 880 ₴
Показати оптові ціни Настінний світильник має основа в чорному кольорі виготовленого з металу.
Розсіювач виготовлений із якісного акрилу.
Бра вписується в композиції для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі класичного мінімалізму.
Світильник має led джерело потужністю 4W. живленням від джерела змінного струму 230 В. Довжина бра 21 см.
Розмір плафона 8х3 см.
Увімкнення вимикання, регулювання яскравості світла відбувається за допомогою виносного дротового настінного вимикача.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів у комплекті.
Опис товару
| Довжина: | 21см |
| Колір корпусу | чорний |
| Відступ від стіни | 13см |
| Наявність вимикача на корпусі | да |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип монтажа | планка у двох точках |
| Потужність | 4W |
| Вага | 0,7кг |
| Розмір паковання | 35х20х20см |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Потужність | 4 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4000К |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Вага | 700 г |