





3 834 ₴
Показати оптові ціниСучасна люстра в стилі лофт на 27 плафонів.
Модель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
У люстрі застосовуються лампочки з цоколем G4
| загальна висота люстри з ланцюгом (провід по довжині регулюється) |
50-110 см регулюється
|
| кріплення | монтажна планка |
| ширина | 70 см |
| корпус |
метал |
| колір корпусу | чорний |
|
плафон кількість плафонів |
скло матове біле 27 штук під патрон G4
|
| висота | 50-110 см |
|
цоколь
|
G4
|
| лампочки в комплекті | 40000К 1.5w |
За посиланням можна подивитися лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
За посиланням можна подивитися люстри:https:/svetotechnika.com.ua/g82980597-lyustry-loftmodern
У комплекті з цією люстрою можна придбати бра
https:/svetotechnika.com.ua/p506508878-bra-vetka-chernoe.html


Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 1.5 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3500 г |
| Діаметр | 70 см |
| Діаметр стельової чаші | 110 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 9 см |