







3 276 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова підвісна — гарна функціональна й естетична рішення для освітлення кухні, мансарди або передпокою, створює затишну та стильну атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність.
Матовий різновид плафона додає виробу елегантності, а наявність декоративних елементів робить її родзинкою для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Довжина 40 см. Потужність лампи 5W.
Живлення здійснюється від мережі змінного струму 230 вольтів.
Люстра обладнана можливістю регулювання висоти, що дає змогу адаптувати її під конкретні умови простору. Ступінь пиловологозахисту IP20 гарантує безпеку використання в домашніх умовах.
Термін експлуатації становить до 10 років, що свідчить про високу якість виготовлення. Тип монтажу — планка забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Ця люстра стельова підвісна — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Розмір стельової основи | 10х2см |
| Світлова температура | 3000-4500-6000K |
| Максимальна висота | 140см |
| Мінімальна висота | 40см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | LED |
| Розмір плафона | 8 см |
| Потужність | 15W |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 41х26х41см |
| Вага | 1,95кг |
| Ширина | 40см |
| Довжина: | 40см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 5 Вт |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1950 г |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |