


3 520 ₴
Показати оптові ціниВишукане освітлення для вашого простору з люстрами Ardero!
Стельовий світильник Ardero з пультом ДК дає змогу змінювати яскравість і температуру світла, створюючи ідеальне освітлення для будь-якого випадку. Всередині плафонів використані світлодіоди преміумкласу, а стабілізований блок живлення гарантує надійну та стабільну роботу.
Це не тільки освітлення, це інвестиція в комфорт і безпеку вашого дому.
Люстри постачаються з необхідним набором для її монтажу та кріплення. Люстра не тільки забезпечує прекрасне освітлення, але і є безпечною для зору й енергоощадною, роблячи ваш дім комфортним і сучасним.
Потужність світильника 90 Вт освітлює до 25 квадратних метрів. Люстра має регулювання режимів світлової температури — теплий, нейтральний і холодний 3000-4500-6000К.
Діаметр 810 мм, висота 130 мм. Світильник призначений для роботи від настінного вимикача. Корпус виготовлений із високоякісних матеріалів — пластику й алюмінію.
Ardero створює моделі, що враховують усі потреби сучасних користувачів, щоб кожен міг знайти свій ідеальний варіант.
Ardero не тільки якісне освітлення, але й стильний аксесуар для вашого інтер'єру.
Дозвольте вашому дому відчути елегантність і функціональність із цим стельовим світильником!
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 90W |
| Напруга | 230B |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 4500Lm |
| Світлова температура | 3000-4500-6500K |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Джерело світла | LED |
| CRI | >= 80Ra |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір корпусу | золото |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Розмір | 810х810х130 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Пульт ДК | да |

|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Модель стане прикрасою |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 90 Вт |
| Потужність лампи | 90 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Лінійна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Діаметр | 81 см |
| Довжина | 81 см |
| Ширина | 81 см |