






6 075 ₴
Показати оптові ціни Стельова люстра CLOUD STYLE елегантна практична, естетично оригінальна , що надає свіжості та заповнює інтер'єр своїм м'яким, добре розсіювальним потужним світлом сучасні інтер'єри будинків офісів кафе та ресторанів.
Суворі контрастні форми деталізації надає виробу візуального масштабність восприятия.
Чорний тон підкреслює вишуканість і поєднується з будь-якими палітрами декору, контраст чорного кольору з білим посилює враження від загального оформлення приміщення.
Розмір люстри в діаметрі 50 см, висота 14 см.
У люстрі передбачена можливість використовувати лампочки з цоколем Е27 з різною світловою температурою та потужністю, що істотно розширюють створення різної атмосфери освітлення й роблять заміну ламп простою і зручною.
Простота монтажу — легко встановлюється й під'єднується, регулюється за висотою, підійде для більшості типів стель.
Екологічність і безпека — виготовлена з якісних матеріалів, відповідає стандартам безпеки та екологічності.
Під'єднуються до мережі змінної напруги 230 вольтів.
| Тип приміщення | люстри для вітальні, їдальні, спальні, кухні |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір плафона | білий |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Матеріал корпусу | метал |
| Максимальна висота | 180см |
| Мінімальна висота | 64 см |
| Лампа світлодіодна с цоколем | E27 |
| Розмір плафона | 50см |
| Потужність однієї лампи | 10-15 Вт |
| Кількість ламп | 5 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8,5х6 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 6,3кг |
| Розмір паковання | 58х58х15см |
| Ширина | 50см |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 50см |

Переваги люстри
|
Добре розсіяне світло |
|
|
Освіжає простір |
|
|
Велика потужність |
|
|
Масштабність сприйняття |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 14 см |
| Вага | 6300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |