







410 ₴
Показати оптові ціниПройшовши за посиланням можна подивитися інші датчики руху https://svetotechnika.com.ua/g87870966-datchiki-dvizheniya
Датчик руху з цоколем SEN127 має білий пластиковий корпус.
Переваги датчика руху з цоколем Feron SEN127
Наявність цоколя E27 дозволяє легко встановити датчик руху SEN127 в різних приміщеннях
Патрон з датчиком руху призначений для вмикання освітлення і економії електроенергії
Застосовуються в холах,вітальнях, гаражах і коморах.
Автоматично вмикає лампу в патроні при появі в зоні його дії рухомих теплових об'єктів, а так само автоматично вимикає його через певний час при відсутності руху об'єктів у зоні контролю.
Має вбудований датчик контролю руху і датчик контролю освітленості. Автоматично визначає зміну дня і ночі.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 220-240 Ст.
- Максим. потужність підключається навантаження: 60 Вт.
- Максим. кут огляду: 360 градусів.
- Дальність дії: 6м.
- Цоколь: Е27.
- Патрон Е27.
- Затримка часу виключення: 5 сек. - 2 хв.(настроюється)
- Висота установки: 2 - 3м.
- Час затримки спрацьовування: 0,6 мс. – 1,5 мс
Гарантія 1рік при відсутності механічних ушкоджень
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 120 сек |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Потужність | 60 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Температурний сенсор | Ні |
| Тип датчика | Бездротовий |
| Кут огляду | 360 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 60 W |
| Кут виявлення | 360 градусів |