







2 946 ₴
Показати оптові ціниБра FAIRY вишуканий та елегантний освітлювальний пристрій, що поєднує в собі майстерність світлових дизайнерів, втілений у сучасний стиль.
Кругла форма бра підкреслює його витонченість і універсальність, даючи йому гармонійно вписатися у велику кількість різних інтер'єрів.
Комбінація оригінальних відбитих колірних елементів у круговому виконанні з матового алюмінію додає бра FAIRY розкішного, казкового та витонченого вигляду, перетворюючи його не просто в джерело світла, але й у загадковий елемент декору.
Використання світлодіодної лампочки з цоколем E27 з різною світловою температурою світла дає змогу створити різну світлову атмосферу света і роблять заміну ламп простою і зручною.
Діаметр світильника 40 см.
Монтується на монтажну планку, забезпечуючи чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Живлення від мережі змінного струму 230 В.
Опис товару
| Тип приміщення | Люстри, бра для вітальні, спальні |
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Цоколь лампи | Е27 |
| Вага | 1кг |
| Розмір паковання | 46х46х13см |
| Ширина | 40см |
| Довжина: | 40см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Діаметр | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |