

675 ₴
Показати оптові ціниСвітильник-Бра настінний накладний — це прекрасне рішення для освітлення кухні, зали або передпокою, створюючи затишну та стильну атмосферу в різних інтер'єрах. Бра виготовлене з міцного металу, що забезпечує довговічність і надійність. Плафон виготовлений з скла.
Бра підходить для використання з різними типами ламп, світлодіодними або філаментними, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Прозорий вигляд плафона додає виробу елегантності, а відсутність декоративних елементів робить його універсальним для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Площа освітлення до 3 м2.
Бра має можливість заміни плафона в разі його пошкодження.
Довжина бра 200 мм, ширина 130 мм.
Термін гарантії становить 24 місяці років свідчить про високу якість виготовлення.
Тип монтажу прихований забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Цоколь E27 робить заміну лампи зручною і простою.
Допустима потужність для лампи 20 Вт.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Бра настінне накладне — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
Модельний ряд Neapol:
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Серія | Neapol |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | P45 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | стекло |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 200х130х210 мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Багатобарвна підсвітка | Да |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Тип | Бра/Світильник настінний |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Керування | Ручне |
| Форма світильника | Кругла |
| Колір плафона | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність бра | 20 Вт |