

746 ₴
Показати оптові ціниСвітильник-Бра настінний накладний — це прекрасне рішення для освітлення кухні, зали або передпокою, створюючи затишну та стильну атмосферу в різних інтер'єрах. Бра виготовлене з міцного металу, що забезпечує довговічність і надійність. Плафон виготовлений із матового скла.
Бра підходить для використання з різними типами ламп, світлодіодними або філаментними, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Прозорий вигляд плафона додає виробу елегантності, а відсутність декоративних елементів робить його універсальним для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Площа освітлення до 3 м2.
Бра має можливість заміни плафона в разі його пошкодження.
Довжина бра 200 мм, ширина 130 мм.
Термін гарантії становить 24 місяці років свідчить про високу якість виготовлення.
Тип монтажу прихований забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Цоколь E27 робить заміну лампи зручною і простою.
Допустима потужність для лампи 20 Вт.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Бра настінне накладне — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
Модельний ряд Neapol:
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Серія | Neapol |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | P45 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | стекло |
| Колір корпусу | золото |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 200х130х210 мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 185~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Максимальна потужність бра | 20 Вт |