






1 751 ₴
Показати оптові ціниСучасний світильник бра являє собою підвісний LED джерело світла плафон якого стилізовані у формі замкнутої лінії в чорній основі.
Корпус виготовлений із металу, розсіювач світла — силікон.
Світильник може використовуватися для приміщень із різною висотою стель, максимальна висота підвісу 160 см. Довжина бра 38 см.
Потужність лампи 10W. Живлення приладу відбувається від мережі змінного струму 230 вольтів.
Може поєднуватися в інтер'єрах з іншими світловими приладами в стилі сучасного мінімалізму або креативного конструктивнизму.
Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями.
Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний | |
| Матеріал розсіювача | силікон | |
| Розмір стельової основи | 10х2,5см | |
| Світлова температура | 4000 К | |
| Максимальна висота | 160см | |
| Мінімальна висота | 40см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | LED | |
| Потужність | 10W | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 0,6кг | |
| Ширина | 10см | |
| Довжина: | 38см |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Овальна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 10 см |