

711 ₴
Показати оптові ціниСвітильник-Бра настінний накладний — це ідеальне рішення для освітлення кухні, зали або передпокою, створюючи затишну та стильну атмосферу в різних інтер'єрах. Бра виготовлене з міцного металу, що забезпечує довговічність і надійність. Плафон виготовлений зі скла з білим відтінком.
Бра підходить для використання з лампами різних типів, світлодіодними або філаментними, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань і потреб.
Прозорий вигляд плафона додає виробу елегантності, а брак декоративних елементів робить його універсальним для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Бра має можливість заміни плафона в разі його пошкодження.
Довжина бра 190 мм, ширина 110 мм.
Термін гарантії становить 24 місяці років свідчить про високу якість виготовлення.
Тип монтажу прихований забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Цоколь E14 робить заміну лампи зручною і простою.
Допустима потужність для лампи 15 Вт.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Бра настінне накладне — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
Модельний ряд Sharlott:
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Серія | Sharlott |
| Цоколь | E14 |
| Тип лампи | P45 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | стекло |
| Колір корпусу | хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 190х110х195 мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Циліндр, Чашка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Максимальна потужність бра | 15 Вт |