




1 812 ₴
Показати оптові ціниМодний настінний світильник розміром 60х12 см простий і елегантний. Його зовнішній мінімалізм робить привабливим і цікавим для гурманів такого стилю.
Світильник у чорно-білому контрастному кольорі з вбудованим Led джерелом світла потужністю 9 Вт із м'яким нейтральним розсіяним світлом стане прекрасним рішенням для організації різнопланового освітлення у квартирі, інтер'єрах кафе та ресторанів.
Тип монтажа у двох площинах і забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Електроживлення — від мережі змінної напруги 230 В.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Внесіть у різноманітність вашого інтер'єру стриманий мінімалізм, японський модерн, або сучасну стриману класику, надаючи йому графічні структури та дизайнерську виразності.
Опис товару
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 9см |
| Розмір стельової основи | 9х5см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Потужність | 9W |
| Вага | 0,7кг |
| Розмір паковання | 66х15х16см |
| Ширина | 12 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 120 мм |