







2 534 ₴
Показати оптові ціниСвітильник настінний світлодіодний, бра — стиль, функціональність і комфорт в одному приладі.
Світильник створює затишну атмосферу та водночас економить електричну енергію.
Світильник вирізняється високою якістю матеріалів і сучасним дизайном. Він обладнаний двома джерелами світла лінійним- розсіяним и з спрямованим світлом — спотом.
Завдяки настінному кріпленню цей світильник легко встановлюється й займає мінімум місця у вашій кімнаті.
Поєднання сучасного дизайну та якості робить цей декоративний світильник незамінним елементом інтер'єру, стане особливою прикрасою й предметом декору.
Він чудово підійде для акцентного освітлення спальні, вітальні, передпокою та кухні. Його плавні лінії та стильний дизайн додадуть шарму й елегантності будь-якій кімнаті.
Завдяки світлодіодній лампі ідеально підходить для дитячої кімнати, позаяк він світиться м'яким і приємним світлом, створюючи затишну атмосферу для сну та відпочинку, не стомлюючи очі.
Крім того, він безпечний для дітей, позаяк не нагрівається й не містить небезпечних речовин.
Бра легко встановлюється на стіну та приєднується до електричної мережі. Його металеве виготовлення й акриловий плафон роблять його не тільки функціональним, але і стильним аксесуаром для вашого інтер'єру.
Увімкнення і вимкнення світильника здійснюється за допомогою вбудованого вимикача, що робить використання зручним і простим.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний | |
| Відступ від стіни | 9см | |
| Наявність вимикача на корпусі | да | |
| Розмір стельової основи | 15х10х3см | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Тип кріплення |
монтажна планка |
|
| Потужність лампи | 7 Вт (4 Вт-підсвітка, 3 Вт-спот) | |
| Вага | 0,8кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Довжина: | 60см | |
| Ширина | 10см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 10 см |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |