Подарунок

2 148 ₴
Показати оптові ціниЛюстра стельова підвісна — це ідеальне рішення для освітлення кухні, зали або передпокою, створюючи затишну та стильну атмосферу в різних інтер'єрах. Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність. Плафони виготовлені з скла графітового відтінку.
Вона підходить для використання з світлодіодними лампами різного типу, що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Прозорий вид плафона додає виробу елегантності, а відсутність декоративних елементів робить його універсальним для різних стилів інтер'єру, як-от лофт, мінімалізм або модерн.
Площа освітлення до 10 кв. м.
Люстра має можливість заміни плафонів у разі їх пошкодження.
Діаметр люстри 570 мм, висота 400 мм.
Термін гарантії становить 24 місяці років свідчить про високу якість виготовлення.
Тип монтажу прихований забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Цоколь E27 робить заміну ламп зручною і простою.
Допустима потужність для лампи 10 Вт.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Ця люстра стельова підвісна — чудовий вибір для тих, хто цінує якість, стиль і зручність.
Модельний ряд Neapol:
За посиланням можна подивитися інші люстри на підвісі або бра:
https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
https://svetotechnika.com.ua/ua/g132244736-bra-pod-smennuyu

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Серія | Neapol |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | P45 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал плафона | стекло |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір | 570х570х400 мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 30 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 57 см |
| Довжина | 57 см |
| Ширина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Люстра класична Ardero BL1530-1 Neapol на 3 плафони E27 чорна 57х57х40см»