







264 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий точковий світильник Feron АL520 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Його можна використовувати як основне джерело світла, так і для акцентного підсвічування окремих елементів інтер'єру. Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи накалювання та до 50% — в яких застосовуються енергозберігаючі лампи.
|
Світлодіоди розташовані всередині світильника, що не краде світло, а видає до 60 Ватт лампи накалу. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи світильника. |
|
|
Є екологічно безпечним, тому що в ньому відсутні інфрачервоне та УФ-випромінювання. |
|
|
Миттєво включається та забезпечує рівномірно стабільне світіння без відблисків і мерехтінь. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на оптові закупівлі. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати замовлення. |
| тип світильника | накладний |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| світлодіоди | COB 1LED |
| світловий потік | 590Lm |
| колір світіння | нейтральний білий (4000К) |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 85*20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подвитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 590 лм |
| Світловіддача | 84 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Тип розсіювача | Призма |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |