









3 308 ₴
Показати оптові ціниДивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Форма світильника — це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя. Бра настільки незвичне, що швидше скидається на витвір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник і виготовлений і м'якого пластикового листа. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невіддільною частиною,
Допоможе освітити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру.
Модель може бути як окремим елемент декору або комбінувати композиції з свого модельного ряду , а також інших моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2310325677-dizajnerskaya-lyustra-kompozitsiya.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2308337917-podvesnoj-svetilnik-ptitsa.html
| загальна висота | 65 см |
| Напруга мережі | 220 V |
| Висота птаха | 65 см |
| Діаметр кріплення | 12 см. |
| вбудований світлодіод | 2900К |
| Корпус | акрил білого кольору |
| Кріпити | монтажна планка |
| Розмір паковання | 71х41х18 см |
Замовити Світлодиодное бра Птичка 4W 65см AS145/1

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колірна температура | 2900K |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 0 |