



3 921 ₴
Показати оптові ціниВ дизайні світильника Птаха знайшли своє застосування органічні природні форми , які використовуються дизайнерами в освітлювальній індустрії. Плафон світильника стилізований у формі Птахи, корпус якої виготовлений із якісного білого матового акрилу, тому світло виходить м'яким і розсіяним.
Модель може комбінуватися з моделями, що входять до цієї серії:
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
Опис товару
| Довжина: | 65 см | |
| Колір корпусу | білий | |
| Максимальна висота | 160см | |
| Мінімальна висота | 80см | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Цоколь | Led | |
| Світлова температура | 3000K | |
| Потужність джерела світла | 4W | |
| Матеріал корпусу | акрил | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 1кг |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Флористика |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Довжина | 65 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 160 см |
| Мінімальна висота підвісу | 80 см |