








6 347 ₴
Показати оптові ціниОригінальна сучасна люстра в стилі лофт, яка об'єднує в собі всі можливості освітлення.
3 кільця з вбудованими світлодіодами створюють основне світло, 2 споти на краях можуть використовуватися для створення спрямованого акцентного освітлення.
Висота кілець регулюється. Споти під патрон GU10 обладнані механізмом регулювання напрямку світла. До комплекту входять 2 лампочки для спотів під патрон GU10 потужністю 3W.
Можливе під'єднання до двох вимикачів (окремо споти, окремо кільця).
Має три режими світіння: теплий-білий-холодний.
Кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки.

| висота люстри | 50-120 см (регулюється) |
| кріплення | монтажна планка 42 см |
| спот | 11Х6 см GU10 |
| діаметр світлодіодного кільця | 20 cм |
| потужність світлодіодів | 28W |
| колір світіння | теплий-нейтральний-холодний |
| максимальна потужність люстри | 35W |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 6*80 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент люстр: https:/svetotechnika.com.ua/g82980597-lyustry-loftmodern
Лампи для спотів: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь, Чорний |
| Колір плафона | Чорний, Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стельової чаші | 420 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 50 см |