







3 902 ₴
Показати оптові ціниЦя стельова люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторан... Підійде для низьких стель. Патрон у люстрі G4. Дає змогу вставити будь-яку світлодіодну лампу за потужністю від 2 до 5 ват (50 ватів максимум у перці освітлення однієї кульки. 50*5=250 ват). Залежно від вставленої лампи люстра освітить невелику кубатуру. Завдяки прозорим плафонам світло не затримується й рівномірно освітлює приміщення. Люстра виготовлена з якісного металу, плафони виготовлені зі скла.
| Висота люстри, см: |
130 (може регулюватися до 65 см) |
| Ширина люстри, см: | 80 |
| Висота корпусу, см: | 60 |
| Матеріал плафона: | Стекло |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Колір плафона: |
Подвійний скляний плафон прозорого і матового кольорів |
| Колір корпусу: | Чорний |
| Кількість джерел світла: | 27 |
| Потужність, Вт (макс): | від двох до п'яти ват кожна лампочка |
| Тип патрона: | G4 |
| Пульт д/у: | Немає |
| Нічна підсвітка | Немає |
| Виробник: | Китай |
З цією люстрою можна замовити такі лампи:
Лампи для люстри:
https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити Люстра "Молекула" 27 куль G4 чорна:

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Багатогранна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір плафона | 8 см |