

4 018 ₴
Показати оптові ціниСучасна люстра в стилі лофт на 27 плафонів.
Модель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
У люстрі застосовуються лампочки з цоколем G4
Тільки в нашому магазині ви можете замовити люстру "Вітка" під подвійний вимикач.
| загальна висота люстри з ланцюгом (ланцюг за довжиною регулюється) |
70 см
|
| кріплення | монтажна планка |
| діаметр | 70 см |
| корпус |
білий |
|
плафон кількість плафонів |
скло матове 27 штук під патрон G4
|
| висота | 70 см |
|
цоколь |
G4 |
| лампочки в комплекті | 4000 К 1.5 w |
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry і лампи: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Пелюстки |
| Форма плафона | Свічка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |