








718 ₴
Показати оптові ціниКрім прямого призначення, настільні лампи надають інтер'єру індивідуальності, додають у нього кольору, фактуру та світла.
Настільний світильник обладнаний керамічним патроном під лампу загального призначення з цоколем E27
Лампа має функціональну гнучку конструкцію для керування висотою кутом повороту та напрямком світла.
Модель передбачає кріплення на струбцину або встановлення на спеціальну основу LD1431ARD, яка не входить до комплекту.
Завдяки цьому світильник можна або зафіксувати в будь-якому зручному положенні на столі або на полиці, або поставити на стіл.

Опис товару
| Бренд | Ardero | |
| Гарантія | 12 міс | |
| Тип | A60 | |
| Напруга живлення | 230 В | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Матеріал плафона | метал | |
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Колір корпусу | чорний | |
| Патрон | E27 | |
| Комплектація | без лампи | |
| Розмір |
|
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колір плафона | Чорний |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Ручне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 155 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри, мм | 335*335*155 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча |
| Напруга | 230V |