







1 847 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — вишукана і елегантна, поєднує у собі майстерність креативних дизайнерів і сучасний стиль.
Вона підходить для використання зі світлодіодними та філаментними лампами що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Використання лап із цоколем E27 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручному та комфортному.
Розміри люстри 12х12 см.
Люстра регулюється за висотою, що дає змогу адаптувати її під різні умови кімнат і простору.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь | |
| Максимальна висота | 175 см | |
| Мінімальна висота | 25 см | |
| Цоколь | E27 | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Кількість ламп | 1 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 12 см | |
| Довжина: | 12 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |