







352 ₴
Показати оптові ціниНастільний акумуляторний світильник у пластиковому корпусі в білому коричневому або зеленому кольорах.
Завдяки гнучкій ніжці світильник можна повертати на 360 градусів, а вбудованому тримачу для ручок і олівців тримати лад за столом.
Світильник має три рівні яскравості та перемикається завдяки сенсорній кнопці.
Час роботи становить 9-10 годин за низької яскравості, 2,5-3 години за середньої яскравості та 2 години роботи з високою яскравістю.
Ємність батареї — 1200mAh, а час заряджання становить 2-3 години.
У комплекті до світильника йде USB-кабель завдовжки 1,2 м.
Характеристики
| Бренд | Feron |
| Ємність батареї | 1200 мА·год |
| Джерело живлення | Li-Ion |
| Тип джерела світла | Led |
| Гарантія | 6мес |
| Потужність | 4Вт |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Світлова температура | 4000K |
| Термін експлуатації | 30000ч |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Розмір | 470х87х98мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Час заряджання | 2-3 часа |
| Час роботи | 2-10 годин |

|
Симпатичний дизайн |
|
|
Робота від акумулятора |
|
|
Тривале економне освітлення |
|
|
Якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи | 5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 470 мм |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Кріплення | Універсальне |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Мінімальний, Максимальний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Потужність | 4 |
| Час автономної роботи | 5 час |