



5 499 ₴
Показати оптові ціниМодель артреєсу плафон люстри виготовлений із натурального пір'я.
Світло через такий розсіювач наповнює кімнату незвично м'яким відтінком з оригінальним неповторним малюнком.
Таке не стандартне рішення, вносить легкість в оформленні дизайну і підкреслює повітряність і грандіозність конструкції.
Світильник може бути використаний як окремий елемент декору, а також доповнювати або створювати креативні композиції з моделями цієї серії або з іншими серіями моделями і квітами.
Предназначен для розміщення на стелі у вітальні, спальні.
Висота підвісу світильника регулюється до 100 см, що дає змогу створювати композиції з декількох однакових підвісів. Завдяки конструкції світло є не спрямованим.
Використання світлодіодної лампочки з цоколем E27 і різною світловою температурою світла освітлення дає змогу створити необхідну атмосферу освітлення в різних приміщеннях і під різні потреби, і роблять заміну ламп простою і зручною.
Потужність і світлова температура залежить від ваших смаків під час вибору моделі лампочки.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Під'єднуються до мережі змінної напруги 230 вольтів.
Опис товару
| Тип приміщення | люстри для вітальні, спальні, дитячої |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафона | рожевий |
| Матеріал корпусу | пір'я |
| Максимальна висота | 100см |
| Мінімальна висота | 30см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | Е27 |
| Кількість ламп | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 56х56х32см |
| Вага | 2,4кг |
| Ширина | 60см |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 60см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні натуральні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Рожевий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Рожевий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 2400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |