


1 022 ₴
Показати оптові ціниСвітильник фасадний настінний вуличний DH 012 чорний IP54
Фасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, огорожі, балкони, тераси, елементів архітектурного комплексу і т. д.
Завдяки лаконічному, стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу.
Харчування світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність основної лампи становить 3 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, загальний світловий потік ламп становить 450 Lm.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| цоколь | нет |
| количество в упаковке | 1 шт |
| степень защиты | IP54 |
| пылевлагозащищенная крышка | есть |
| тип светильника | накладной |
| ширина | 100мм |
| высота | 100 мм |
| длинна | 100 мм |
|
1
|
Мы работаем не первый год и имеем много постоянных клиентов. |
|
2
|
Нас рекомендуют как ответственного и надежного продавца. |
|
3
|
Наш товар имеет идеальное соотношение цены и качества. |
|
4
|
Предоставляется гибкая система скидок на оптовые закупки. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є у наявності і доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Сірий |