







1 869 ₴
Показати оптові ціни Оригінальний світильник-бра надає широкі можливості для оформлення інтер'єру: освітлювальний прилад допомагає візуально виділити конкретну зону, привнести в атмосферу якусь таємничість або, навпаки, додати їй яскравості та світла.
Може слугувати як настінний світильник, так і стельовий.
Світильник обладнаний вбудованою лампою led потужністю 11W зі світловою температурою 3000- 4500 - 6000K.
Довжина: 18 см. Ширина 16 см.
Живлення здійснюється від мережі змінної напруги 230 вольтів.
Тип монтажу — планка забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Опис товару
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 15см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Джерело світла | Led |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Потужність | 11W |
| Розмір паковання | 20х20х15 см |
| Ширина | 16см |
| Довжина: | 18 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 11 Вт/год |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла, Циліндр |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 160 мм |