






2 251 ₴
Показати оптові ціниКрім прямого призначення, настільні лампи надають інтер'єру індивідуальності, додають у нього кольору, фактуру та світла.
Настільний світильник обладнаний високоякісним джерелом світла з індексом передавання кольору > = 90 Ra.
Лампа має функціональну гнучку ніжку для керування напрямком світла.
Обладнана плавним регулюванням яскравості світла й дискретним керування колірною температурою.
Має індикацію зображення рівня яскравості, а також режим нагадування про відпочинок.
Ступінь захисту IP20.

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Гарантія | 24 міс |
| Напруга живлення | 230 В |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал плафона | силікон |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 650Лм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Димування | да |
| Колір корпусу | білий |
| Колір світіння | регульований |
| Світлова температура | 3000-6000K |
| Розмір | 180х447х195мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 650 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Кнопки |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 447 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Діаметр | 195 мм |