







871 ₴
Показати оптові ціниКрім прямого призначення, настільні лампи надають інтер'єру індивідуальності, додають у нього кольору, фактуру та світла.
Настільний світильник обладнаний керамічним патроном під лампу загального призначення з цоколем E27
Лампа має функціональну гнучку конструкцію для керування висотою кутом нахилу та напрямком світла.
Переваги:
Зміненийbt яскравості та кольору світіння.
Плавне регулювання яскравості та 3 рівні зміни колірної температури (2700К-4000К-6500К) дають змогу налаштувати світильник під власні переваги або ситуацію.
Режим нічника з RGB-свіченням із можливістю вибору кольору світіння.
Комфортне світло. Забезпечує комфортне, якісне, екологічне й безпечне для очей освітлення.
Якість конструкції. Якісний приємний на дотик пластик, сучасні електронні компоненти та комплектуючі забезпечують надійну та тривалу роботу світильника.
Коефіцієнт передавання кольору Ra> 80, що дає змогу сприймати кольори освітлювальних предметів максимально наближеними до природних.

Опис товару
| Бренд | Ardero | ||
| Гарантія | 12 міс | ||
| Тип | настільний | ||
| Тип джерела світла | Led | ||
| Напруга живлення | 230 В | ||
| Потужність | 9W | ||
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.4W | ||
| Корельована колірна температура | 2700-4000-6500K | ||
| Колір світіння | регульований | ||
| Функція димування | да | ||
| Світловий потік | 450 люменів | ||
| Індекс передавання кольору, CRI | >=80 | ||
| Клас енергоефективності | F | ||
| Матеріал корпусу | пластик | ||
| Матеріал плафона | пластик | ||
| Ступінь захисту | IP20 | ||
| Колір корпусу | чорний | ||
| Розмір |
|
||
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 450 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 183 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |