




2 266 ₴
Показати оптові ціниМодель має плафон зі скла в металевому корпусі латунного кольору виготовлений на підвісі як циліндр. Підходить для розміщення на потолке у вітальні, передпокої, коридорі спальні, дитячої в стиле модерн. Має плафон з цоколем Е27, таку лампочку можна замінити самостійно. Ширина плафона 13 см. Висота підвісу може бути до 157 см, мінімальна довжина підвісу 35 см. Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампи. Монтаж накладний, легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів входять до комплекту. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Ширина | 13см |
| Колір корпусу | латунь |
| Вага | 2,3кг |
| Розмір стельової основи | 10х3см |
| Максимальна висота підвісу | 157 см |
| Мінімальна висота підвісу | 35 см |
| Цоколь | Е27 |
| Матеріал корпусу | Метал, скло |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір паковання | 34х26х18 см |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал/скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Латунь |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 157 см |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна висота підвісу | 35 см |
| Цоколь | E27 |