



1 692 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — світильник, виготовлений у сучасному стилі ЕКО-класика на основі вбудованих світлодіодів. Такий світильник впишеться під різний інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Світильник буде прикрасою не тільки квартир та ресторанів, барів, кафе, а також безлічі дизайнерських рішень. Пульт керування дає змогу регулювати світлову температуру від теплого до холодного залежно від Вашого настрою та яскравість світіння. Потужність світлового потоку світильника може покрити площу до 20 кв. м. Люстра виготовлена з високоякісного високоміцного акрилу, який не піддається старінню та зміні кольору (не жовтіє, не темніє) з плином часу та слугуватиме довго.
Нові моделі декоративних SMART світильників із натуральної деревини
Сучасний дизайн у стилі ЕКО-класика дає змогу прикрасити інтер'єр будинків і квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлений із якісного металу, розсіювач — з міцного акрилу.
Керування світлом. Обладнані функцією керування режимами світіння
Дистанційне керування: світильник обладнаний 2.4G пультом.
Якісне світло. Коефіцієнт передавання кольору Ra⩾80 дає змогу бачити природний колір освітлених предметів
Рівномірне світіння. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність світіння світильника без темних зон.
Економність. Сучасний світлодіодний світильник дає змогу заощадити до 85% електроенергії, порівнюючи з використанням звичайних люстр.
Функція пам'яті. Останні параметри яскравості та колірної температури використовуються під час наступного вмикання світильника.
| Довжина: | 58 см |
| Висота | 16см |
| Ширина | 58 см |
| Колір корпусу | білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал розсіювача | пластик, акрил |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Світлова температура | 3000K--6500K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, дерево |
| Потужність | 40W |
| Світловий потік | 3200Лм |
| Пульт ДК | є |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, пластик, натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 40 Вт |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 58 см |