



2 830 ₴
Показати оптові ціниЛюстра — світильник, виготовлений у сучасному стилі ЕКО-класика на основі вбудованих світлодіодів. Такий світильник впишеться під різний інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек». Світильник буде прикрасою не тільки квартир та ресторанів, барів, кафе, а також безлічі дизайнерських рішень. Пульт керування дає змогу регулювати світлову температуру від теплого до холодного залежно від Вашого настрою та яскравість світіння. Потужність світлового потоку світильника може покрити площу до 20 кв. м. Люстра виготовлена з високоякісного високоміцного пластику, який не піддається старінню та зміні кольору.
Нові моделі декоративних SMART світильників із натуральної деревини
| Довжина: | 75см |
| Висота | 21см |
| Ширина | 75см |
| Колір корпусу | білий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Світлова температура | 3000K--6500K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, дерево |
| Потужність | 65W |
| Світловий потік | 4550Лм |
| Пульт ДК | є |
|
Якісне світло. Рівномірне освітлення. |
|
|
Дизайн. Модель стильно впишеться в будь-який інтер'єр. |
|
|
Велика площа освітлення |
|
|
Високотехнологічні якісні матеріали та комплектуючі |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/ua/g91638028-svetodiodnye-lyustry-dlya
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 65 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 4550 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 21 см |
| Вага | 2200 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 75 |