



3 567 ₴
Показати оптові ціниБра лінійне світлодіодне виконане у кольорі латунь з металу. Бра відмінно підійде для вітальні, передпокою, коридору та спальні в сучасному стилі. Лампочка з цоколем LED і потужністю 28W освітлює площа від 10 до 13 кв. метрів. Довжина лінійної частини 105 см. Світильник кріпиться у вертикальному та горизонтальному положенні, монтаж накладної. Модель має механізм регулювання напрямку світла. Бра має приємне нейтральне денне світло зі світловою температурою 4000K. Кріпитися на монтажну планку.
Опис товару
| Колір корпусу | латунь |
| Відступ від стіни | 4см |
| Наявність вимикача на корпусі | нет |
| Світлова температура | 4000К |
| Матеріал корпуса | металл |
| Тип кріплення | монтажная планка |
| Потужність | 28W |
| Розмір кріплення | 11.5х5х4см |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом
За посиланням можна переглянути інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 28 Вт/год |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |