



4 105 ₴
Показати оптові ціниБра линейное светодиодное исполнено в черном из металла. Имеет рассеиватель из акрила. Бра отлично подойдет в качестве основного а так же при необходимости дополнительного источника света для гостиной, прихожей, коридора и спальни в современном стиле. Лампочки с цоколем LED и мощностью 31W освещает площадь от 10 до 14 кв. метров. Длина линейной части 120 см. и шириной 75см. Монтаж накладной. Бра имеет приятный нейтральный дневной свет со световой температурой 4000K. Крепиться на две монтажные планки размером 4.5см.
Опис товару
| Довжина | 120см |
| Ширина | 75см |
| Колір основи | черный |
| Відступ від стіни | 5см |
| Наявність вимикача на корпусі | нет |
| Світлова температура | 4000К |
| Матеріал корпуса | металл |
| Розмір монтажної планки | 4.5см |
| Тип кріплення | дві монтажні планки |
| Потужність | 31W |
| Вага | 1кг |
| Розмір упаковки | 55х31х10см |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом
За посиланням можна переглянути інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 31 Вт/год |
| Потужність лампи | 31 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Ширина | 1200 мм |