



3 701 ₴
Показати оптові ціниБра кругле виготовлене в білому кольорі з чорним плафоном, основа виготовлено з гіпсу. Бра підходить для розміщення на стіні у вітальні, передпокою, коридорі спальні в стилі модерн. Світильник має один плафон. Джерело світла LED.Загальна потужність світильника 9W.
Світлова температура в широких значеннях 3000 — 4500 — 6000 К. Діаметр бра 50 см. Монтаж накладний. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 9 см.
Опис товару
| Довжина: | 50см |
| Ширина | 50см |
| Колір корпусу | білий |
| Колір плафона | чорний |
| Розмір плафона | 15см |
| Відступ від стіни | 10см |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Розмір основи | 8.5х9см |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Матеріал корпусу | гіпс |
| Розмір монтажної планки | 9см |
| Потужність | 9W |
| Вага | 5,65 кг |
| Розмір паковання | 55х55х15см |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |