



2 361 ₴
Показати оптові ціниБра з білим матовим скляним плафоном, виконано в кольорі латуні з металу. Бра підходить для розміщення на стіні, стелі у вітальні, передпокої, коридорі спальні в стилі модерн. Світильник має плафон з цоколем G9. Висота бра 32см. Ширина 12см Розмір плафона 12см. Потужність та світлова температура в залежності від вибраної світлодіодної лампи. Монтаж накладної. Установка виконується на монтажну планку розміром 24см. На корпусі світильника є мережевий вимикач.
Опис товару
| Довжина | 32см |
| Ширина | 12см |
| Колір плафона | белый |
| Колір корпусу | латунь |
| Відступ від стіни | 13см |
| Наявність вимикача на корпусі | так |
| Розмір стельової основи | 24х6х3см |
| Цоколь | G9 |
| Размер плафона | 12см |
| Матеріал корпуса | метал |
| Розмір монтажної планки | 24см |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 33.5х14х28см |
| Вес | 1.7кг |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна переглянути інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 3 Вт/год |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1700 г |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |