








3 194 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світильник з прозорими подвійними плафонами, виготовлений на підвісі.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, кухні, над обіднім столом, кабінеті, над кухонним островом, залі в стиле модерн.
Лампочка з цоколем E27. таку лампочку можна замінити самостійно. Максимальна висота підвісу 200 см., мінімальна — 30 см Розмір плафона 25 см. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см.
Опис товару
| Колір плафона | прозорий |
| Наявність вимикача на корпусі | немає |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Максимальна висота підвісу | 200см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір паковання | 31х31х31см |
| Вага | 1кг |

|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Прозорий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 200 см |
| Діаметр | 25 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 200 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |
| Цоколь | E27 |