



1 931 ₴
Показати оптові ціни Модель є лінією сучасних світильників плафони яких стилізовані у вигляді лінії, стильно поєднується в інтер'єрі в стилі мінімалізму, виконаний з металу.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями.
Регулювання підвісу дозволяє використовувати світильник з різною висотою стель. Можна використовувати комбіновані композиції з різних моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye/page_4
Світильник має плафон з LED цоколем потужністю 7W і може висвітлити площу до 4х кв. метрів. Довжина бра 60см.
Установка виконується на монтажну планку розміром 6см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення та вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна переглянути інші бра і світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина | 60см |
| Колір корпусу | золото |
| Наявність вимикача на корпусі | нi |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Матеріал корпуса | метал |
| Максимальна висота | 240см |
| Мінімальна висота | 72см |
| Розмір монтажної планки | 6см |
| Розмір стельової основи | 9х6см |
| Розмір упаковки | 90х11х11см |
| Вес | 0.7кг |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 7 Вт/год |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 600 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 600 мм |