

3 326 ₴
Показати оптові ціниСерія підвісних світильників одна з останніх модних віянь у ремонті та дизайні інтер'єрів. Світильники оснащені кільцевим світлодіодним модулем потужністю 15W, що забезпечує ефективне та економічне освітлення площі до 6 кв. метрів можуть представляти композицію з декількох таких світильників створюючи вишукану художню інсталяцію.
Виконаний із металу.
Підходить для розміщення на стелі у вітальні, передпокої, коридорі, спальні, не перевантажуючи інтер'єр зайвими деталями. Регулювання підвісу дозволяє використовувати світильник з різною висотою стель. Можна використовувати комбіновані композиції з різних моделей і кольорів.
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2140793975-bra-nastennyj-svetilnik.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2141670400-bra-nastennyj-svetilnik.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2134062664-bra-nastennyj-svetilnik.html
Діаметр бра 30см.
Установка здійснюється на монтажну планку розміром 10см. Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення та вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
За посиланням можна переглянути інші бра і світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина | 30см |
| Колір корпусу | чорний |
| Наявність вимикача на корпусі | нi |
| Цоколь | LED |
| Потужність | 15W |
| Світлова температура | 4000К |
| Матеріал корпуса | метал |
| Максимальна висота | 195см |
| Мінімальна висота | 45см |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Розмір стельової основи | 10х3см |
| Вага | 1кг |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 15 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Діаметр | 30 см |