



3 090 ₴
Показати оптові ціниДизайнерський бра "Ведмедик з Шариком" продовження модельного ряду світильників з ведмежатами:
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2180996508-svetilnik-bear-the.html
https://svetotechnika.com.ua/ua/p2029342843-lyustra-bear-balloons.html
з плафоном білого кольору у витонченому корпусі у вигляді ведмежа виконаного з гіпсу, створює відчуття витонченого стилю.
Підходить для розміщення на стіні у вітальні, передпокої, коридорі спальні, дитячої в класичному стилі. Завдяки конструкції та матовому розсіювачу світло розподіляється рівномірно. Ви отримуєте спокійне рівномірне світло і з ним відчуття затишку та комфорту.
Світильник має плафон з цоколем G9 це значить лампочку можна поміняти самостійно. Довжина бра 35см. Ширина 15см Розмір плафона 10см. Лампочки потужністю 5-9W висвітлюють площу від 2 до 4кв. метрів, можна легко перетворити нічник на основне світло.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки і смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Увімкнення та вимкнення здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.
У нашому магазині можна підібрати світлодіодні лампи під цей світильник: https://svetotechnika.com.ua/ua/g85540154-lampyferong9
За посиланням можна переглянути інші бра та світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Опис товару
| Довжина | 35см |
| Ширина | 15см |
| Колір корпусу | білий |
| Відступ від стіни | 14см |
| Наявність вимикача на корпусі | нi |
| Цоколь | G9 |
| Размер плафона | 10см |
| Матеріал корпуса | гипс |
| Розмір монтажної планки | 12см |
| Кількість ламп | 1 |
| Розмір упаковки | 35х21х13см |
| Вес | 0.5кг |
| Цікавий дизайн | |
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Чудово поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка вибраним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 700 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 15 мм |